Konsal Group

Gdynia, Hutnicza 1

Brak recenzji
Poprzez konsekwentny rozwój dążymy do tego, aby być jedną z najlepszych firm ochrony w regionie

Agencja Ochrony Konsal rozpoczęła działalność w 2004 roku. Siedzibą firmy jest Gdynia – dynamicznie rozwijające się miasto skupiające inwestorów wymagających zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Obecnie, po przekształceniach kapitałowych, działamy jako podmiot prawa handlowego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Cały zakres działalności jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej, zarówno kontraktowej, jak i deliktowej.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż mimo krótkiego okresu działania udało nam się uzyskać zaufanie ponad 3000 Klientów. Jesteśmy logistycznie i kapitałowo zdolni do przyjęcia każdego zlecenia z zakresu fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia.

Świadczymy usługi z następujących dziedzin:

- ochrona fizyczna
- monitoring
- monitoring osób
- konwoje
- usługi recepcyjne
- imprezy masowe
- zabezpieczenia techniczne
- usługi utrzymania czystości

Często zadawane pytania dotyczące Konsal Group

Konsal Group znajduje się w lokalizacji Gdynia

Gdynia, Hutnicza 1

podobne obiekty w pobliżu Konsal Group:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Konsal Group

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności