Profesjonalne studio filmowe - Timelapse Media

Kraków, Zabłocie 26/43

Brak recenzji
Nudzą Cię standardowe rozwiązania i zależy Ci na nietypowej formie promocji? Studio filmowe Timelapse Media w Krakowie produkuje profesjonalne filmy reklamowe i promocyjne, które trudno przeoczyć. By to osiągnąć nasz dom produkcyjny wykorzystuje niestandardowe ujęcia - timelapse i hyperlapse, różne efekty specjalne, a także animację poklatkową. Chcemy, by realizowane przez nas filmy dla biznesu w ciekawy sposób prezentowały dany temat, a jednocześnie zwracały na siebie uwagę. Jako producent reklam dbamy o to, by tworzony przez nas film, był dopracowany w każdym szczególe, dlatego czuwamy nad całym projektem już od momentu powstania scenariusza aż po zakończenie prac postprodukcyjnych. Z chęcią zapoznamy się z Twoją wizją i wyprodukujemy film na miarę Twoich potrzeb!

Często zadawane pytania dotyczące Profesjonalne studio filmowe - Timelapse Media

Profesjonalne studio filmowe - Timelapse Media znajduje się w lokalizacji Kraków

Kraków, Zabłocie 26/43

podobne obiekty w pobliżu Profesjonalne studio filmowe - Timelapse Media:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Profesjonalne studio filmowe - Timelapse Media

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności