Nowatorskie projekty willi - BXB studio

Kraków, Ślusarska 3/14

Brak recenzji
Bogusław Barnaś to znany na całym świecie architekt z Krakowa. Jego projekty wyznaczają nowe trendy w dziedzinie, łącząc w sobie nowoczesny design z ekologią,a także harmonizując budynki z ich otoczeniem. Zwraca on uwagę na każdy, najdrobniejszy detal. Do wykonywanych przez studio architektoniczne w Krakowie projektów należą:

- domy jednorodzinne,
- osiedla budynków wielorodzinnych,
- budynki usługowe.

Projekty Bogusława Barnasia są personalizowane i powstają z zamiłowania do piękna. Dzięki temu wyróżniają się spośród innych, będąc jednocześnie w idealnej symbiozie z ich otoczeniem. Biuro architektoniczne BXB Studio zaprasza do siedziby w Krakowie oraz w Warszawie, a także na witrynę internetową.

Często zadawane pytania dotyczące Nowatorskie projekty willi - BXB studio

Nowatorskie projekty willi - BXB studio znajduje się w lokalizacji Kraków

Kraków, Ślusarska 3/14

podobne obiekty w pobliżu Nowatorskie projekty willi - BXB studio:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Nowatorskie projekty willi - BXB studio

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności