Port morski Puck

Puck

Brak recenzji
Port morski nad Zatoką Pucką, w woj. pomorskim w Pucku.

Jest portem z przystanią rybacką i niezależną mariną jachtową. Stanowi bazę dla floty rybackiej i rozwijającej się żeglugi turystycznej, jest także ośrodkiem sportów wodnych.

W porcie znajduje się Harcerski Ośrodek Morski Puck, który posiada flotę jachtów balastowych, mieczowych i motorowych oraz remontową halę szkutniczą.

Port Puck tworzą dwa baseny portowe oddzielone plażą i obiektami Harcerskiego Ośrodka Morskiego. Poza basenem Rybackim i basenem Jachtowym, na zachód od portu znajdują się także nieużytkowane baseny pozostałe po dawnym lotnisku nadmorskim.

Według rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z 1999 roku, port morski w Pucku obejmuje obszar od wschodniego falochronu basenu Jachtowego do rowu melioracyjnego przy zachodniej części basenu Rybackiego, a także obszar do ulic Tadeusza Kościuszki i Żeglarzy

Często zadawane pytania dotyczące Port morski Puck

Port morski Puck znajduje się w lokalizacji Puck

podobne obiekty w pobliżu Port morski Puck:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Port morski Puck

atrakcje 🎡 w pobliżu Port morski Puck:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Port morski Puck

restauracje 🍽️ w pobliżu Port morski Puck:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Port morski Puck:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Port morski Puck

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności