Pomnik Morsa

Mielno

Brak recenzji
Pomnik Morsa w Mielnie usytuowany przy Promenadzie głównym wejściu na plażę od ul. Kościuszki. Jest symbolem organizowanych w Mielnie od 2004 roku Międzynarodowych Zlotów Morsów, na które przybywają tysiące miłośników zimowych kąpieli.

Pomnik został wykonany przez pochodzącego z Poznania rzeźbiarza - Roberta Sobocińskiego. Od 13 lutego 2010 roku wita wszystkich zmierzających w kierunku plaży. Ciekawostką jest to, że już dzień po odsłonięciu pomnika, 14 lutego 2010, został w Mielnie pobity rekord Guinnessa na "Największe Zanurzenie Misiów Polarnych” - w wodzie o temperaturze poniżej 10º C zanurzyło się wtedy ponad 1000 osób.

Często zadawane pytania dotyczące Pomnik Morsa

Pomnik Morsa znajduje się w lokalizacji Mielno

atrakcje 🎡 w pobliżu Pomnik Morsa:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Pomnik Morsa

restauracje 🍽️ w pobliżu Pomnik Morsa:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Pomnik Morsa

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Pomnik Morsa:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Pomnik Morsa

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności