Plaża w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra słynie z wysokiego klifowego brzegu (o wysokości dochodzącej do 33 m n.p.m.). Obecnie na piaszczystą, oczyszczoną z kamieni (wykorzystanych do umocnienia osuwającego się brzegu) plażę prowadzą strome, schody, które liczą ok. 300 stopni.
Szerokość plaży wynosi miejscami nawet 200 metrów. Ze względu na wysoką liczbę turystów przebywających w sezonie letnim w Jastrzębiej Górze, wielu z nich korzysta z wyjątkowo szerokiej plaży należącej do pobliskiego Ostrowa.

Często zadawane pytania dotyczące Plaża w Jastrzębiej Górze

Plaża w Jastrzębiej Górze znajduje się w lokalizacji Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

podobne obiekty w pobliżu Plaża w Jastrzębiej Górze:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Plaża w Jastrzębiej Górze

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności