Jastrzębia Góra słynie z wysokiego klifowego brzegu (o wysokości dochodzącej do 33 m n.p.m.). Obecnie na piaszczystą, oczyszczoną z kamieni (wykorzystanych do umocnienia osuwającego się brzegu) plażę prowadzą strome, schody, które liczą ok. 300 stopni.
Szerokość plaży wynosi miejscami nawet 200 metrów. Ze względu na wysoką liczbę turystów przebywających w sezonie letnim w Jastrzębiej Górze, wielu z nich korzysta z wyjątkowo szerokiej plaży należącej do pobliskiego Ostrowa.
Napisz opinię ...
Gość
20.06.09, 10:31
Seria tych zdjęć przywołuje masę wspomnień o których trudno zapomnieć. Polskie wybrzeże ,polskie morze to /młodość miłość cudowni ludzie beztroska i wiara w marzenia że się spełnią./ pozdrawiam......
Gość
28.04.09, 09:23
uwielbiam plaże w Jastrzębiej. Czyste szeroka i wspaniała ... tęsknie ....
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 14.08.2008, 01:29, Stronę wyświetlono: 4557x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry