Gwiazda Północy

Jastrzębia Góra

Brak recenzji
Gwiazda Północy obelisk zbudowany z kamienia, położony w miejscu najbardziej wysuniętego na północ punktu linii brzegowej polskiego wybrzeża. Pomnik znajduje się na końcu ulicy Norwida, tuż przy klifowym wybrzeżu. Możliwe jest również dojście przez nadmorski las od strony ul. Rozewskiej.

To w tym miejscu a nie jak wcześniej sądzono na Przylądku Rozewie, znajduje się najbardziej wysunięty na północ punkt linii brzegowej polskiego wybrzeża. Pomnik powstał z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Jastrzębiej Góry.


Często zadawane pytania dotyczące Gwiazda Północy

Gwiazda Północy znajduje się w lokalizacji Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

atrakcje 🎡 w pobliżu Gwiazda Północy:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Gwiazda Północy

restauracje 🍽️ w pobliżu Gwiazda Północy:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Gwiazda Północy:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Gwiazda Północy

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności