Kameralne, nowoczesne wnętrza w zabytkowym dworku. Zaciszny komfort i dzika nieokiełznana przyroda. Pensjonat Victor. Położony w najbardziej na północ wysuniętym punkcie Polski, 20 m od skraju urwiska. Z każdego pokoju możesz widzieć morze i słuchać jego kojącego szumu.

Do dyspozycji jest restaruacja, drink bar, salka konferencyjna na 35 osób, pokoje 2-3 osobowe oraz 3 apartamenty z tarasami. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z kabiną prysznicową, TV-SAT, radio, lodówkę, telefon.

Pensjonat "Victor"
84-104 Jastrzębia Góra
ul. Bałtycka 33

tel./fax: (+48 58) 674 95 74
e-mail: victor.pensjonat@wp.pl
Napisz opinię ...
Gość
13.10.09, 07:45
Wkrótce się tu wybieram.Dziękuję za zdjęcia!:)
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 05.11.2007, 23:23, Stronę wyświetlono: 2845x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry