Oświetlenie robocze i warsztatowe - Lena Lighting

Środa Wielkopolska, Kórnicka 52

Brak recenzji
Lena Lighting produkuje w Polsce oświetlenie ledowe o zaawansowanej technologii. Firma obecna od 2005 roku na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych, istnieje od 1989 roku. Lena Lighting jest profesjonalistą w projektowaniu, konstrukcji, testach oraz produkcji lamp i systemów oświetleniowych LED. Asortyment uwzględnia między innymi oświetlenie architektoniczne, przemysłowe i drogowe. Firmę wyróżniają fachowa obsługa, gwarancja artykułów do 5 lat i dostęp do części zamiennych. Możliwe jest bezpłatne wykonanie projektu oświetleniowego.

Często zadawane pytania dotyczące Oświetlenie robocze i warsztatowe - Lena Lighting

Oświetlenie robocze i warsztatowe - Lena Lighting znajduje się w lokalizacji Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska, Kórnicka 52

podobne obiekty w pobliżu Oświetlenie robocze i warsztatowe - Lena Lighting:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Oświetlenie robocze i warsztatowe - Lena Lighting

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności