OR-MET Patryk Kujawa - Malowanie proszkowe

Poznań, Rusiborek 39

Brak recenzji
Or-Met - oto zawodowcy z Poznania, którzy oferują obszerny zakres usług dotyczących malowania proszkowego. Gigantyczne doświadczenie, współczesny park sprzętowy i umiejętności, to właśnie dzięki jakim fachowcy z Or-Met są w stanie pomalować proszkowo jakąkolwiek powierzchnię metalową, niemalże o dowolnej płaszczyźnie. Maszyny, detale konstrukcyjne i dużo więcej - jeżeli zależy Państwu na jakości malowania proszkowego, Or-Met z Poznania to dobry adres. Na witrynie internetowej znajduje się znacznie więcej informacji o jednostce gospodarczej i jej szerokiej ofercie, gorąco zapraszamy.

Często zadawane pytania dotyczące OR-MET Patryk Kujawa - Malowanie proszkowe

OR-MET Patryk Kujawa - Malowanie proszkowe znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Rusiborek 39

podobne obiekty w pobliżu OR-MET Patryk Kujawa - Malowanie proszkowe:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu OR-MET Patryk Kujawa - Malowanie proszkowe

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności