Osteoklinika

Warszawa, Nobla 14

Brak recenzji
Osteoklinika z Warszawy to miejsce, gdzie każdy pacjent poszukujący pomocy rehabilitanta odnajdziesz nie tylko odpowiedź na swoje poszukiwania, jakkolwiek też empatię, doświadczenie i fachowość, której w tym zawodzie tak wybitnie potrzeba. Osteoklinika Warszawa to prowadzona przez ludzi z pasją placówka lecznicza oferująca fizjoterapię, rehabilitację i osteopatię dla pacjentów, jacy wyszukują pomocy. Fachowi terapeuci już wyczekują zarówno na dzieci oraz osoby dorosłe, by zapoczątkować indywidualne zajęcia mające na celu przywrócenie komfortu dziennego życia.

Często zadawane pytania dotyczące Osteoklinika

Osteoklinika znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Nobla 14

podobne obiekty w pobliżu Osteoklinika:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Osteoklinika

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności