Obsługa informatyczna

Warszawa, Walecznych 8/1

Brak recenzji
Aż od dwunastu lat firma PIM Sp. z o. o. świadczy swoje usługi powiązane z całościową obsługą informatyczną firm. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oferuje swoim klientom dokładnie przemyślane i sprawdzone rozwiązania oraz usługi, związane z: outsourcingiem IT, monitoringiem sieci, doradztwem teleinformatycznym, jak również usługi związane z telefonią Voip dla firm. Oferta tej firmy jest skierowana nie tylko do firm potrzebujących pełnej opieki informatycznej, ale także do firm, dla ktorych posiadanie etatowego informatyka jest po prostu nieopłacalne.

Kontakt
Tel: +48 (22) 616 08 14
www.pim.biz.pl

Często zadawane pytania dotyczące Obsługa informatyczna

Obsługa informatyczna znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Walecznych 8/1

podobne obiekty w pobliżu Obsługa informatyczna:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Obsługa informatyczna

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności