Omega Hotel***

Olsztyn, Sielska 4a

Brak recenzji
OMEGA HOTEL*** należy do najładniej położonych obiektów hotelowych w Polsce - nad malowniczym Jeziorem Ukiel w bezpośredniej bliskości lasu i plaży miejskiej oraz szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych.

O dobrej lokalizacji naszego hotelu decyduje położenie przy trasie wyjazdowej w kierunku Gdańska, Torunia i Poznania, 2 km od centrum miasta.

Omega Hotel to doskonałe miejsce zarówno do spędzenia uroczego weekendu, jak również zorganizowania wesela czy innych uroczystości rodzinnych wymagających świetnej oprawy. Nasz zespół profesjonalnie przygotuje każdą uroczystość, zdejmując z Państwa barków ciężar organizacyjny, tak aby niczym niezmącone chwile pozostały na długo w Państwa pamięci.

Jako hotel przyjazny dla matki z dzieckiem zapewniamy łóżeczko dziecięce, przewijak jak również podwyższone krzesełka w restauracji. Hotel jest także przystosowany do obsługi gości niepełno- sprawnych. Wielu z Państwa nie wyobraża sobie wyjazdu bez swoich czworonożnych ulubieńców, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, akceptujemy również małe zwierzęta domowe.

Omega Hotel***
ul. Sielska 4a
10-802 Olsztyn

Kontakt
Tel: +48 (89) 522 05 00
Fax: +48 (89) 522 05 31

rezerwacje@omegahotel.pl
www.omegahotel.pl

Często zadawane pytania dotyczące Omega Hotel***

Omega Hotel*** znajduje się w lokalizacji Olsztyn

Olsztyn, Sielska 4a

podobne obiekty w pobliżu Omega Hotel***:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Omega Hotel***

atrakcje 🎡 w pobliżu Omega Hotel***:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Omega Hotel***

restauracje 🍽️ w pobliżu Omega Hotel***:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Omega Hotel***

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Omega Hotel***:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Omega Hotel***

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności