Oliwski Ratusz Kultury

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 25

Brak recenzji
Oliwski Ratusz Kultury jest miejscem, które łączy ludzi poszukujących dobrej sztuki, smacznego, zdrowego jedzenia i przestrzeni do relaksu. To tutaj, w przyjaznym otoczeniu odpoczniesz, nabierzesz sił i spojrzysz na świat z optymizmem.

Wszystkie działania Ratusza są prowadzone przez Fundację Wspólnota Gdańska. Korzystając z oferty ośrodka, stajesz się mecenasem kultury, ponieważ to właśnie działalność gospodarcza pozwala nam realizować projekty kulturalne i społeczne.

Oliwskie Ratusz Kultury znajduje się w Oliwie jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Gdańska, tuż obok Parku Oliwskiego. Ratusz powstał w zrewitalizowanej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, która dziś zachwyca dbałością o szczegóły i oryginalnym wystrojem.

Oliwski Ratusz Kultury znajduje się w Gdańsku Oliwie przy skrzyżowaniu ul. Opata Rybińskiego i ul. Polanki, przy południowo-wschodnim krańcu Parku Oliwskiego.

Dojazd komunikacją publiczną:

POCIĄG
Pociąg dalekobieżny lub SKM, kup bilet do stacji Gdańsk Oliwa. Po zejściu z peronu kieruj się w stronę pętli tramwajowej i idź w górę ulicy Opata Rybińskiego (15 minut spaceru)

TRAMWAJ
- Linia nr 6 z przystanku przy dworcu PKP Gdańsk Główny (Dworzec Główny) w kierunku Jelitkowo lub z przystanku Jelitkowo w kierunku Łostowice Świętokrzyska

- Linia nr 11 z przystanku przy dworcu PKP Gdańsk Główny (Dworzec Główny)/Dworzec PKS w kierunku Zaspa lub z przystanku Zaspa w kierunku Chełm Witosa

- Linia nr 12 z przystanku przy dworcu PKP Gdańsk Główny (Dworzec Główny) w kierunku Oliwa Wysiądź na przystanku „Obrońców Westerplatte” i kieruj się w górę ul. Obrońców Westerplatte do ul. Polanki. Oliwski Ratusz Kultury będzie po prawej stronie (5 minut spaceru)

Uwaga!
Tramwaje z dworca PKP Gdańsk Główny do przystanku Strzyża PKM nie dojeżdżają do przystanku „Obrońców Westerplatte”.

AUTOBUS
- Linia nr 117 (trasa: Sopot Osiedle Przylesie – Jelitkowo Kapliczna),
- Linia nr 169 (trasa: Osowa Przesypownia – Oliwa Pętla Tramwajowa),
- Linia nr 171 (trasa Gdynia Karwiny Tesco – Oliwa Pętla Tramwajowa),
- Linia nr 179 (trasa: Owczarnia – Oliwa Pętla Tramwajowa)

Wysiądź na przystanku "Cystersów" i kieruj się w dół ul. Stary Rynek Oliwski (5 minut spaceru)

Z LOTNISKA
Autobusem linii nr 122 do przystanku „Oliwa Pętla Tramwajowa” i idź w górę ulicy Opata Rybińskiego (15 minut spaceru)
Pociągiem PKM do przystanku PKM „Strzyża” i stamtąd tramwajem linii nr 6, 11 i 12 do przystanku „Obrońców Westerplatte”.

Oliwski Ratusz Kultury Wydarzenia

05lis
Koncert Basi Kawy! Oliwski Ratusz Kultury Wyjątkowy głos, kobieca autentyczność, a do tego skrzypce elektryczne - jedyne takie w Polsce!!! Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny...
Koncert Basi Kawy!

Często zadawane pytania dotyczące Oliwski Ratusz Kultury

Oliwski Ratusz Kultury znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 25

podobne obiekty w pobliżu Oliwski Ratusz Kultury:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności