Muzeum Dzwonów i Fajek

Przemyśl, Władycze 3

Brak recenzji
Muzeum Dzwonów i Fajek mieści się w Wieży Zegarowej usytuowanej w centrum przemyskiej starówki. Od roku 1983 Wieżą jest własnością Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, które przeprowadziło jej remont i adaptację. Zasadniczych prac wraz z przystosowaniem do funkcji wystawienniczej dokonano w niej w latach 2000-2002. zaowocowały one utworzeniem Muzeum Dzwonów i Fajek. Ekspozycja dzwonów i fajek jest pierwsza tego typu w Polsce, a powstała właśnie w Przemyślu, gdyż ludwisarstwo i fajkarstwo to rzemiosło, z których słynęło i słynie to miasto w kraju i za granicą.

Często zadawane pytania dotyczące Muzeum Dzwonów i Fajek

Muzeum Dzwonów i Fajek znajduje się w lokalizacji Przemyśl

Przemyśl, Władycze 3

podobne obiekty w pobliżu Muzeum Dzwonów i Fajek:

atrakcje 🎡 w pobliżu Muzeum Dzwonów i Fajek:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Muzeum Dzwonów i Fajek

restauracje 🍽️ w pobliżu Muzeum Dzwonów i Fajek:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Muzeum Dzwonów i Fajek

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Muzeum Dzwonów i Fajek:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności