Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoria. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - sobota: 9:30-21:00
Niedziela: 10:00-20:00
Kontakt
Napisz opinię ...
28.09.11, 06:19
Nazywam się Michał R. i zakupiłem jadnorazowo w firmie Media M. lodówkę oraz pralkę - to był błąd: -lodówka pracuje jak traktor z jej tylniej części wydobywają się dziwne dzwięki, -z pralki wycieka podczas prania woda. SERWIS GWARANCYJNY- to jest dopiero farsa. Media M. podaje nr. do punktu serwisowego a tam umawia się klient z fachowcem na termin, termin przychodzi - a nikt nie przychodzi, Nikt z serwisu nie dzwoni, nie odbiera telefonów, słowem kompletna olewka - wymiana uszczelki ciągnie się w nieskończoność. Wydałem sporo kasy na sprzęt który jest do dupy- Media M. będę omijał szerokim łukiem gdyż robią z klienta idiotę
Gość
14.12.09, 06:50
super
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 21.01.2013, 16:10, Stronę wyświetlono: 16369x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry