Medeste Clinic Medycyna Estetyczna Wrocław

Bielany Wrocławskie, Ul. Kłodzka 3A

Brak recenzji
Medeste Clinic to klinika medycyny estetycznej znajdujące się na Bielanach Wrocławskich, jakie od lat pomaga wszystkim pacjentom potrzebującym poprawić własny komfort życia oraz image. Zawodowi lekarze, współczesny sprzęt, empatyczne nastawienie do pacjenta i kompletne zaangażowanie - jeśli szukają Państwo kliniki medycyny estetycznej z takim nastawieniem i zapleczem technicznym, gorąco zapraszamy do Medeste Clinic. Pełna propozycja razem z opisem zabiegów, jakich podejmujemy się w klinice znajduje się na stronie internetowej.

Często zadawane pytania dotyczące Medeste Clinic Medycyna Estetyczna Wrocław

Medeste Clinic Medycyna Estetyczna Wrocław znajduje się w lokalizacji Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie, Ul. Kłodzka 3A

podobne obiekty w pobliżu Medeste Clinic Medycyna Estetyczna Wrocław:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Medeste Clinic Medycyna Estetyczna Wrocław

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności