Atlas Ward Polska

Wrocław, Zwycięska 41

Brak recenzji
Atlas Ward to aktywnie rozwijające się przedsiębiorstwo budowlane o ogólnopolskim zasięgu - lider w zakresie budowy obiektów kubaturowych i wielkopowierzchniowych. Jako generalny wykonawca świadczy kompleksowe usługi dotyczące całego przebiegu inwestycji - od doradztwa i projektowania budynków po realizację projektu oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Firma buduje hale magazynowe, parki logistyczne, obiekty biurowe oraz handlowo-usługowe. Na swoim koncie ma ponad 730 zrealizowanych wielkopowierzchniowych. Ponadto jest jednostką certyfikującą BREEAM oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC. Profesjonalizm i wysoka jakość materiałów to cechy wyróżniające Atlas Ward Polska.

Często zadawane pytania dotyczące Atlas Ward Polska

Atlas Ward Polska znajduje się w lokalizacji Wrocław

Wrocław, Zwycięska 41

podobne obiekty w pobliżu Atlas Ward Polska:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Atlas Ward Polska

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności