Mapy świata drewniane - Avocado Pracownia Twórcza

Gdańsk, Siennicka 25

Brak recenzji
Avocado Pracownia Twórcza to firma z siedzibą w Gdańsku, która oferuje szeroki wybór map z drewna. Estetyczna drewniana mapa świata stanowi niebanalne wyposażenie biura turystycznego lub domu miłośnika podróży. Użyte wzory są zarejestrowane i chronione przez prawo, a każdy projekt jest oryginalnym dziełem. Drewniane ozdoby na ścianę od Avocado są obrabiane ręcznie i cięte laserowo. Atrakcyjnym elementem oferty są także mapy miast projektowane na zamówienie oraz mapy gór. Avocado to również jedyna polska firma, która tworzy drewniane mapy morskie. Zakup dzieł Avocado pozwala przenieść się do świata przygód.

Często zadawane pytania dotyczące Mapy świata drewniane - Avocado Pracownia Twórcza

Mapy świata drewniane - Avocado Pracownia Twórcza znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, Siennicka 25

podobne obiekty w pobliżu Mapy świata drewniane - Avocado Pracownia Twórcza:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności