Agencja Fotograficzna GrFoto

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Brak recenzji
Agencja Fotograficzna GrFoto powstała z połączenia wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym spojrzeniem na sztukę, którą niewątpliwie jest fotografia. Nasze doświadczenie w branży fotograficznej, to relacje z polskich i ogólnoświatowych imprez sportowych i eventów promocyjnych, współpraca z Agencjami Reklamowymi i Public Relations.

Wykonany przez nas materiał był niejednokrotnie publikowany w czasopismach, przewodnikach i wykorzystywany w mediach.

Zajmujemy się również dystrybucją materiału poprzez servery ftp i e-mail do zainteresowanych mediów i odbiorców zleconych przez klientów. A nasza strona internetowa http://www.grfoto.org, wyposażona we w pełni funkcjonalną wyszukiwarkę, ułatwi wyszukanie zdjęć i zamówienie odbitek lub - dla bardziej wymagających klientów - przesył poprzez serwer ftp.

Agencja Fotograficzna GrFoto
ul. Wały Piastowskie 1 (Zieleniak)
80-855 Gdańsk

Kontakt
Tel: +48 (58) 322 08 20
Fax: +48 (58) 322 08 20
Tel: kom. +48 693 019 050
kontakt@grfoto.org

Często zadawane pytania dotyczące Agencja Fotograficzna GrFoto

Agencja Fotograficzna GrFoto znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

podobne obiekty w pobliżu Agencja Fotograficzna GrFoto:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności