Manufaktura to centrum kulturalno – rozrywkowo-handlowe.

Handel

Handel w Manufakturze reprezentowany jest przez nowoczesną, dwupoziomową galerię handlową z 220 butikami, 30 sklepami średniopowierzchniowymi, oraz hipermarketem Real i Leroy Merlin. Oferta usługowo – handlowa jest bardzo bogata, do wyboru są znane i lubiane, polskie oraz zagraniczne marki z 22 krajów. Dodatkowo Manufaktura oferuje różnego rodzaju usługi – aleję rzemieślników, sklepy z antykami i wiele innych. Zakupy w sercu miasta, ogromny wybór i niepowtarzalne otoczenie, to prawdziwa przyjemność i wygoda!

Kultura

Na terenie Manufaktury można już odwiedzić Muzeum Miejsca, które opowie o historii murów fabrycznych i najbliższej okolicy. Wkrótce powstanie Muzeum Sztuki. Będzie można tu obejrzeć kolekcję sztuki nowoczesnej – dzieła polskich i zagranicznych twórców Goście odwiedzający Manufakturę mogą również obejrzeć imponującą kolekcję Muzeum Miasta Łodzi w pobliskim Pałacu Poznańskiego.

Rozrywka

Manufaktura posiada na swym terenie trzyhektarowy Rynek – nowe żyjące centrum Łodzi. Niesamowite miejsce, muzyka, feeria barw sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi. Rynek to również miejsce, gdzie odbywają się festyny, koncerty, imprezy plenerowe. Obok, w budynkach pofabrycznych znajduje się centrum rozrywki i rekreacji ze ścianką wspinaczkową, kręgielnią, fitness clubem, a także 14 salami kinowymi oraz kinem trójwymiarowym IMAX – jedyną tego typu atrakcją w Łodzi. Manufaktura zaprasza także do swych licznych restauracji, a już wkrótce do wspaniałej dyskoteki o niepowtarzalnym klimacie "Elektrownia".

Zapraszamy

Często zadawane pytania dotyczące Manufaktura w Łodzi

Manufaktura w Łodzi znajduje się w lokalizacji Łódź

Łódź, J. Karskiego 5

podobne obiekty w pobliżu Manufaktura w Łodzi:

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności