Manufaktura to centrum kulturalno – rozrywkowo-handlowe.

Handel

Handel w Manufakturze reprezentowany jest przez nowoczesną, dwupoziomową galerię handlową z 220 butikami, 30 sklepami średniopowierzchniowymi, oraz hipermarketem Real i Leroy Merlin. Oferta usługowo – handlowa jest bardzo bogata, do wyboru są znane i lubiane, polskie oraz zagraniczne marki z 22 krajów. Dodatkowo Manufaktura oferuje różnego rodzaju usługi – aleję rzemieślników, sklepy z antykami i wiele innych. Zakupy w sercu miasta, ogromny wybór i niepowtarzalne otoczenie, to prawdziwa przyjemność i wygoda!

Kultura

Na terenie Manufaktury można już odwiedzić Muzeum Miejsca, które opowie o historii murów fabrycznych i najbliższej okolicy. Wkrótce powstanie Muzeum Sztuki. Będzie można tu obejrzeć kolekcję sztuki nowoczesnej – dzieła polskich i zagranicznych twórców Goście odwiedzający Manufakturę mogą również obejrzeć imponującą kolekcję Muzeum Miasta Łodzi w pobliskim Pałacu Poznańskiego.

Rozrywka

Manufaktura posiada na swym terenie trzyhektarowy Rynek – nowe żyjące centrum Łodzi. Niesamowite miejsce, muzyka, feeria barw sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi. Rynek to również miejsce, gdzie odbywają się festyny, koncerty, imprezy plenerowe. Obok, w budynkach pofabrycznych znajduje się centrum rozrywki i rekreacji ze ścianką wspinaczkową, kręgielnią, fitness clubem, a także 14 salami kinowymi oraz kinem trójwymiarowym IMAX – jedyną tego typu atrakcją w Łodzi. Manufaktura zaprasza także do swych licznych restauracji, a już wkrótce do wspaniałej dyskoteki o niepowtarzalnym klimacie "Elektrownia".

Zapraszamy
Manufaktura w Łodzi
Łódź, J. Karskiego 5
Data publikacji: 17.11.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.