Manufaktura to centrum kulturalno – rozrywkowo-handlowe.

Handel

Handel w Manufakturze reprezentowany jest przez nowoczesną, dwupoziomową galerię handlową z 220 butikami, 30 sklepami średniopowierzchniowymi, oraz hipermarketem Real i Leroy Merlin. Oferta usługowo – handlowa jest bardzo bogata, do wyboru są znane i lubiane, polskie oraz zagraniczne marki z 22 krajów. Dodatkowo Manufaktura oferuje różnego rodzaju usługi – aleję rzemieślników, sklepy z antykami i wiele innych. Zakupy w sercu miasta, ogromny wybór i niepowtarzalne otoczenie, to prawdziwa przyjemność i wygoda!

Kultura

Na terenie Manufaktury można już odwiedzić Muzeum Miejsca, które opowie o historii murów fabrycznych i najbliższej okolicy. Wkrótce powstanie Muzeum Sztuki. Będzie można tu obejrzeć kolekcję sztuki nowoczesnej – dzieła polskich i zagranicznych twórców Goście odwiedzający Manufakturę mogą również obejrzeć imponującą kolekcję Muzeum Miasta Łodzi w pobliskim Pałacu Poznańskiego.

Rozrywka

Manufaktura posiada na swym terenie trzyhektarowy Rynek – nowe żyjące centrum Łodzi. Niesamowite miejsce, muzyka, feeria barw sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi. Rynek to również miejsce, gdzie odbywają się festyny, koncerty, imprezy plenerowe. Obok, w budynkach pofabrycznych znajduje się centrum rozrywki i rekreacji ze ścianką wspinaczkową, kręgielnią, fitness clubem, a także 14 salami kinowymi oraz kinem trójwymiarowym IMAX – jedyną tego typu atrakcją w Łodzi. Manufaktura zaprasza także do swych licznych restauracji, a już wkrótce do wspaniałej dyskoteki o niepowtarzalnym klimacie "Elektrownia".

Zapraszamy
Napisz opinię ...
Gość
10.12.09, 03:06
byłam tam w sobotę..rzuciło mnie na kolana! brawo Łódź!
Gość
12.08.09, 12:00
manufaktura jest poprostu ekstra!!!!!!!!!! to moje ulubione centrum handlowe. mam 9 lat i bardzo czesto robie zakupy w manufakturze. wydalem juz tam kilka tysiecy. manufaktury nie lubia tylko ci ktorych na nia nie stac!!!!!!!!!!
Gość
02.12.08, 11:31
jest super
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 17.11.2007, 14:24, Stronę wyświetlono: 26467x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry