Galeria Łódzka w Łodzi

Łódź, Al. Piłsudskiego 15/23

Brak recenzji
Galeria Łódzka to nowoczesne, istniejące od 2002 roku centrum handlowe o powierzchni handlowej 40.000 m2. Na 3 kondygnacjach mieści się tutaj 170 sklepów, butików, kawiarni i restauracji. Połączony z pasażem 4-piętrowy, zadaszony parking może pomieścić 1400 samochodów.

Galeria Łódzka jest zlokalizowana przy sześciopasmowej arterii miasta - Alei Piłsudskiego i w bezpośrednim sąsiedztwie najsłynniejszej ulicy Łodzi- ulicy Piotrkowskiej.

Galeria Łódzka to miejsce gdzie można zrobić zakupy, spędzić miło czas, podziwiać coraz to nowe wystawy lub posłuchać koncertów. Nowoczesna architektura, elegancja oraz lekkie i przejrzyste wnętrze charakteryzują nasze Centrum.

Galeria Łódzka została wyróżniona w 2002 roku przez Stowarzyszenie Architektów Polskich za udane w skali i formie stworzenie obiektu wielkomiejskiego centrum jako spójnego fragmentu miasta, odpowiadającego na wyzwania swego otoczenia. W 2004 roku Galeria otrzymała nagrodę European Shopping Centre Award, w dorocznym konkursie na najlepsze centra handlowe (w kategorii dużych obiektów handlowych - powyżej 35 000 m²), przyznawaną przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centres). W uzasadnieniu podano umiejętne wkomponowanie w infrastrukturę centrum miasta, ciekawy projekt architektoniczny oraz właściwy dostęp samochodem i transportem publicznym do obiektu. Galeria Łódzka to inwestycja firmy ECE (www.ece.de)

Galeria Łódzka,
Al. Piłsudskiego 15/23,
godz. otwarcia:
w dni powszednie 9.30 - 21.00,
w niedziele 10.00 - 20.00,
tel. 042 639 15 00

Często zadawane pytania dotyczące Galeria Łódzka w Łodzi

Galeria Łódzka w Łodzi znajduje się w lokalizacji Łódź

Łódź, Al. Piłsudskiego 15/23

podobne obiekty w pobliżu Galeria Łódzka w Łodzi:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności