Galeria Łódzka w Łodzi

Łódź, Al. Piłsudskiego 15/23

Brak recenzji
Galeria Łódzka to nowoczesne, istniejące od 2002 roku centrum handlowe o powierzchni handlowej 40.000 m2. Na 3 kondygnacjach mieści się tutaj 170 sklepów, butików, kawiarni i restauracji. Połączony z pasażem 4-piętrowy, zadaszony parking może pomieścić 1400 samochodów.

Galeria Łódzka jest zlokalizowana przy sześciopasmowej arterii miasta - Alei Piłsudskiego i w bezpośrednim sąsiedztwie najsłynniejszej ulicy Łodzi- ulicy Piotrkowskiej.

Galeria Łódzka to miejsce gdzie można zrobić zakupy, spędzić miło czas, podziwiać coraz to nowe wystawy lub posłuchać koncertów. Nowoczesna architektura, elegancja oraz lekkie i przejrzyste wnętrze charakteryzują nasze Centrum.

Galeria Łódzka została wyróżniona w 2002 roku przez Stowarzyszenie Architektów Polskich za udane w skali i formie stworzenie obiektu wielkomiejskiego centrum jako spójnego fragmentu miasta, odpowiadającego na wyzwania swego otoczenia. W 2004 roku Galeria otrzymała nagrodę European Shopping Centre Award, w dorocznym konkursie na najlepsze centra handlowe (w kategorii dużych obiektów handlowych - powyżej 35 000 m²), przyznawaną przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centres). W uzasadnieniu podano umiejętne wkomponowanie w infrastrukturę centrum miasta, ciekawy projekt architektoniczny oraz właściwy dostęp samochodem i transportem publicznym do obiektu. Galeria Łódzka to inwestycja firmy ECE (www.ece.de)

Galeria Łódzka,
Al. Piłsudskiego 15/23,
godz. otwarcia:
w dni powszednie 9.30 - 21.00,
w niedziele 10.00 - 20.00,
tel. 042 639 15 00
Galeria Łódzka w Łodzi
Łódź, Al. Piłsudskiego 15/23
Data publikacji: 18.11.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.