Kuźnice

Kuźnice

Brak recenzji
Kuźnice część Zakopanego położona w dolnej partii Doliny Bystrej na wysokości ok 1000 metrów n.p.m. Znajduje się tu zapora wodna na potoku Bystra, która stanowi źródło wody pitnej dla Zakopanego. W przeszłości w Kuźnicach funkcjonował duży ośrodek hutniczy, obecnie znajduje się tu dolna stacja kolei linowej Kasprowy Wierch i to dzięki niej Kuźnice stały się popularne.

Wjazd samochodem do Kuźnic jest zabroniony. Tylko pojazdy posiadające specjalne zezwolenie wydawane przez urząd miasta mogą poruszać się trasą od ronda kuźnickiego do samych Kuźnic.

Kuźnice stanowią jeden z najpopularniejszych punktów wyjścia dla wycieczek w wyższe partie Tatr Zachodnich i Wysokich. Znajduje się tu skrzyżowanie szlaków.

Często zadawane pytania dotyczące Kuźnice

Kuźnice znajduje się w lokalizacji Kuźnice

podobne obiekty w pobliżu Kuźnice:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Kuźnice

atrakcje 🎡 w pobliżu Kuźnice:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Kuźnice

restauracje 🍽️ w pobliżu Kuźnice:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Kuźnice

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Kuźnice:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Kuźnice

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności