Nowoczesny i elegancki Hotel Crocus powstał w jednym z najpiękniejszych miejsc Polski, w pięknej malowniczej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego, w samym sercu Tatr.

Hotelu znajduje się w pobliżu Wielkiej Krokwi, kompleksu narciarskiego Nosal i kolejki linowej na „świętą” górę narciarzy Kasprowy Wierch.

Hotel Crocus idealnie łączy nowoczesność z klasyczną tradycją i luksusem. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce o wysokim standardzie i niezapomnianej atmosferze.

Hotel Crocus to doskonałe miejsce do wypoczynku rodzinnego, spotkań biznesowych, organizacji szkoleń i konferencji.

Hotel Crocus to nowoczesny obiekt o najwyższym standardzie. Dysponuje 98 miejscami noclegowymi w 49 pokojach i apartamentach (możliwość ustawienia dostawek w każdym z pokoi) oraz Góralskim Domkiem Regionalnym - ekskluzywnym miejscem dla 6 - 8 osób, położonym w pobliżu głównego obiektu.

Pokoje
- 2 pokoje 1-osobowe
- 38 pokoi 2-osobowych
- 5 pokoi Lux
- 3 apartamenty 2-osobowe
- Apartament Prezydencki
- Góralski Domek Regionalny

Recepcja
recepcja@hotelcrocus.pl
Tel.: +48 (18) 20 26 500
Fax: +48 (18) 20 26 502

Hotel Crocus
ul. Chałubińskiego 40
34-500 Zakopane, Poland
www.hotelcrocus.pl
www.hotelcrocus.eu

Dadatkowe informacje:

Liczba pokoi: 49
Standard obiektu:
Waluta: PLN
Adres:
34-500 Zakopane
PL, Zakopane, Chałubińskiego 40
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 30.09.2010, 20:14, Stronę wyświetlono: 1080x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry