Dom nawiązuje do rysunków Jana Marcina Szancera oraz Pera Dahlherga - duńskiego rysownika od lat mieszkającego w Sopocie. Wybudowany w 2003 r. przez firmę "Allcon", według projektu p. Szotyńskich. We wnętrzu swoją siedzibę mają puby, restauracje, sklepy, a na trzecim piętrze mieści się Muzeum Współczesnego Pomorskiego Rękodzieła Marynistycznego
Napisz opinię ...
Gość
04.12.07, 10:12
W tym roku w wakacje też byliśmy odwiedzić Sopot i duże wrażenie zrobil na nas ten krzywy domek, dziwnie to wygląda! Polecam obejrzeć.
Gość
30.11.07, 06:18
Super! W życiu jeszcze nie widziałem tak wykrzywionego domu, niesamowicie to wygląda !
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 30.11.2007, 14:17, Stronę wyświetlono: 4621x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry