Klub Gugalander powstał na bazie teatru Gugalander. Organizowane są tam różnego typu imprezy, spotkania kulturowe, koncerty, projekcje filmowe, a także spektakle teatralne. Bardzo popularny szczególnie wśród młodzieży studenckiej.
Klub Gugalander
Katowice, Jagiellońska 17a
Data publikacji: 26.12.2007
Użytkownik trishia69 napisał recenzję 18 marzec 2013, 19:27
ocena: Bardzo słaba
Ostatnio zawitałam do klubu "Gugalander" w sobotę. Nie wiem, czy to co tam zastałam jest normą, ale jeśli tak, to już na pewno nigdy więcej się w tym miejscu nie pojawię. Sądząc po wystroju i rozstawionych siedziskach można by się spodziewać miejsca, gdzie można sącząc piwo spotkać się ze znajomumi i spokojnie z nimi POROZMAWIAĆ. Niestety to ostanie okazało się niemożliwe, gdyż zostaliśmy uraczeni muzyką tak głośną, że aż uszy więdły. Okazało się, że gugalander to raczej dyskoteka i jeśli chcesz bawić się inaczej niż podrygująć na parkiecie (który w zasadzie nie jest nijak wydzielony i tańcząc potykasz nie trudno wpaść na stoliki..) to nie masz czego tam szukać. A z kolei jako dyskoteka ten klub sprawdza się średnio. Muzyka była zdecydowanie za głośna, na dodatek zupełnie nie trafiłą w moje gusta i bardzo nie pasowała do wiszących wszędzie jazzowych plakatów. Po ostatniej wizycie zdecydowanie odradzam.
Użytkownik PanZen napisał recenzję 22 luty 2010, 21:15
ocena: Słaba
Bardzo nieprzyjemna ochrona. Nie mam na razie ochoty znów odwiedzać tego lokalu.
Użytkownik chwilaulotna napisał recenzję 14 luty 2010, 14:38
ocena: Bardzo słaba
Dołączam się do negatywnych opinii na temat pubu Gugalander. Jestem również jedną z poszkodowanych, którzy chcieli się bawić wczorajszego dnia w tym pubie. Brak szacunku, profesjonalizmu, ogłady i zwyczajnej ludzkiej szczerości na zawsze w mej pamięci zostanie sztandarowymi "atutami" tejże knajpy. Szczerze odradzam przestępowanie progu tego miejsca.
Użytkownik Dawidek napisał recenzję 14 luty 2010, 13:50
ocena: Bardzo słaba
Mnie również spotkała ta "przyjemność", muszę przyznać, że kiedyś lubiłem chodzić do tego lokalu. Teraz po tym co mnie i moich znajomych spotkało jestem bardzo zawiedziony. Nie dość, że nie było, żadnej rezerwacji to jeszcze się okazało, że to jacyś kolesie szefa sobie przyjechali. wnieśli wódeczkę i zadowoleni. Kompletnie nieprofesjonalne zachowanie ze strony szefa lokalu.
Użytkownik eba napisał recenzję 14 luty 2010, 13:42
Wczoraj miałam wątpliwą przyjemność odwiedzenia klubu Gugalander w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 17 a. Wraz ze znajomymi, a było nas dosyć sporo, zajmowaliśmy 3 stoliki na scenie. Wypiliśmy po piwku i poszliśmy po kolejne. Zaczynając pić drugie piwo, na scenie pojawiło się 2 "ochroniarzy" z informacją, że mamy opuścić scenę, bo cała jest zarezerwowana. To samo spotkało resztę ludzi, zajmujących miejsca na scenie. Zaznaczę, że gdy siadaliśmy przy stolikach, nie było żadnej informacji o rzekomej rezerwacji. Podeszłam do jednego z panów "ochroniarzy" i mówię, że to jest chyba jakaś pomyłka, jakim prawem nas wypraszają, w odpowiedzi usłyszałam, że to nie ich sprawa, że z pretensjami mamy się udać do menadżerki. Ok, więc poszliśmy. Usłyszeliśmy tylko: "przepraszamy, ale tam jest rezerwacja". Zażądaliśmy zwrotu pieniędzy za dopiero co zakupione piwo, szatnię i wstęp. Gotówkę nam beztrosko oddano, jak gdyby nic się nie stało i z wielkim zniesmaczeniem opuściliśmy ten żałosny lokal... Zdecydowanie odradzam każdemu to miejsce! W Katowicach jest wiele innych knajp, gdzie klient jest traktowany z szacunkiem.
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj i skomentuj wybrane miejsce

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.