BACKSTAGE zawsze stawiał na alternatywę i świeżość, o którą obecnie dość trudno w tak zwanym klubowym świecie, zwłaszcza w Bielsku Białej. Proponował zawsze coś nowego, promował odmienność i wspierał wartościową sztukę. Obecnie każdy gatunek obecny na naszych imprezach, może być traktowany podobnie jak muzyka rokowa na początku swojego istnienia. Przyciąga ludzi o odmiennych od ogółu punktach widzenia o innej wrażliwości na sztukę i w końcu co najważniejsze, ludzi którzy całkowicie zostają pochłonięci przez moc i czystą barwę otaczających ich dźwięków.
Klub Backstage
Bielsko-Biała, Partyzantów 15

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności