Kawiarnia Artystyczna

Ciechanów, Strażacka 5

Brak recenzji
Kawiarnia Artystyczna znajduje się w budynku Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki. Sala po kapitalnym remoncie, klimatyzowana. Posiada powierzchnia całkowita 400 m2, w tym sala konsumpcyjna zajmuje powierzchni 251m2 na max 110 osób.

Kawiarnia pełni rolę wielofunkcyjną: odbywają się tam m.in. koncerty, wernisaże, rożnego rodzaje spotkania z artystami, aktorami, działa tam też Małe Kino "Łydynia".

Świetnie wyposażony bar, w którym można napić się dobrej kawy przygotowanej przez profesjonalnego baristę. W menu również herbaty, drinki, ciasta oraz przekąski.

W menu nie tylko kawa, desery, lemoniady, ale też drinki i ciasta oraz przekąski dla najmłodszych: popcorn czy nachosy. Przemiła obsługa, która zadba o higienę i super kawiarnianą atmosferę.

Często zadawane pytania dotyczące Kawiarnia Artystyczna

Kawiarnia Artystyczna znajduje się w lokalizacji Ciechanów

Ciechanów, Strażacka 5

atrakcje 🎡 w pobliżu Kawiarnia Artystyczna:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Kawiarnia Artystyczna

zabytki 🏛️ w pobliżu Kawiarnia Artystyczna:

restauracje 🍽️ w pobliżu Kawiarnia Artystyczna:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności