Kaleici

Antalya, Muratpaşa Tuzkapısı Sk

Brak recenzji
Kaleiçi to zabytkowe centrum miasta Antalya w Turcji. Do czasów współczesnych prawie całe miasto było zamknięte w jego murach. Ma struktury pochodzące z czasów rzymskich, bizantyjskich, seldżuckich, osmańskich i współczesnych republik tureckich. Większość z nich pochodzi jednak z końca XVIII i XIX wieku. Podczas gdy niektóre tradycyjne tureckie domy są zamieszkałe przez mieszkańców, wiele z nich zostało przekształconych w butikowe hotele, restauracje i sklepy sprzedające rękodzieło i inną sztukę ludową.
Kaleici
Antalya, Muratpaşa Tuzkapısı Sk

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności