How How - Dom produkcyjny

Poznań, Reymonta 15/3

Brak recenzji
Ponad 12 lat doświadczenia w branży filmowo reklamowej pozwala zaufać studiu HowHow oraz zapewnia, że Twoja reklama będzie udanym projektem, bez znaczenia czy jest to Twoja pierwsza produkcja video czy któraś z kolei. Proces produkcji reklamy, filmu, spotu reklamowego, animacji, explainera itp. jest wieloetapowy.

Pre-produkcja czyli udany scenariusz czy też organizacja planu filmowego to dopiero początek. Stworzenie atrakcyjnego wizualnie materiału video lub animacji 2D to kolejny krok. Następnie przychodzi etap postprodukcji. Finalnie powstaje plik video, który należy umiejętnie rozdystrybuować w internecie.

Wszystkie te procesy idą ze sobą w parze, bez względu na to czy twoja produkcja jest krótkim spotem sponsorskim, reklamą telewizyjną, teledyskiem czy nawet filmem fabularnym. HowHow będzie z Tobą na każdym etapie produkcji.

Studio produkcyjne HowHow to doskonały wybór w kategorii reklamy i filmu. Pomożemy, zorganizujemy, stworzymy dla Ciebie wszystko, co podyktuje Tobie wyobraźnia.

Jesteśmy dla Ciebie.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:30 - 16:30
Wtorek 08:30 - 16:30
Środa 08:30 - 16:30
Czwartek 08:30 - 16:30
Piątek 08:30 - 16:30

Często zadawane pytania dotyczące How How - Dom produkcyjny

Obiekt How How - Dom produkcyjny otwarty jest w:

  • Poniedziałek 08:30 - 16:30
  • Wtorek 08:30 - 16:30
  • Środa 08:30 - 16:30
  • Czwartek 08:30 - 16:30
  • Piątek 08:30 - 16:30

How How - Dom produkcyjny znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Reymonta 15/3

podobne obiekty w pobliżu How How - Dom produkcyjny:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu How How - Dom produkcyjny

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności