Jako Grupa Profesja zajmujemy się aktywizacją osób bezrobotnych, młodych oraz powracających na rynek pracy. Prowadzimy również rekrutacje dla firm z całej Polski. Szukasz pracy? A może jesteś pracodawcą i potrzebujesz właściwego pracownika? Zapoznaj się z naszą ofertą! Z naszą pomocą oszczędzisz pieniądze i czas, który poświęciłbyś na rozmowy kwalifikacyjne i nabór nowych pracowników. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i przedsiębiorców. Realizujemy także projekty unijne z obszaru aktywizacji zawodowej, finansowane ze środków Unii Europejskiej, przeznaczone dla osób z województw:


wielkopolskiego,
dolnośląskiego,
śląskiego,
pomorskiego.


Oferujemy również doradztwo personalne oraz szkolenia otwarte i firmowe w Poznaniu i Warszawie z takich dziedzin, jak:


rozwój osobisty,
obsługa klienta,
zarządzanie.

Często zadawane pytania dotyczące Agencja Zatrudnienia - Grupa Profesja

Agencja Zatrudnienia - Grupa Profesja znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Sieradzka 4c

podobne obiekty w pobliżu Agencja Zatrudnienia - Grupa Profesja:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Agencja Zatrudnienia - Grupa Profesja

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności