Hotel Sympozjum *****

Kraków, Kobierzyńska 47

Brak recenzji
Architektura hotelu Sympozjum cechuje się nowoczesnością i elegancją co sprawia, że doskonale komponuje się z miejskim otoczeniem spokojnej dzielnicy Krakowa. Nasi znakomici goście, z pewnością docenią wyjątkowość miejsca, w jakim zbudowany został hotel Sympozjum.

Do dyspozycji Gości jest 80 pokoi, w tym: 73 luksusowe pokoje dwuosobowe, 2 profesjonalnie przygotowane pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz 5 wytwornych apartamentów. Pokoje spełniają najwyższe standardy, posiadają pełne wyposażenie multimedialne, bezpośrednie łącze internetowe własny system klimatyzacyjny oraz pełną obsługę.

Do dyspozycji również profesjonalne i bogato wyposażone zaplecze konferencyjne. Hotel dysponuje 7 salami doskonale przystosowanymi do przeprowadzenia konferencji, szkoleń i prezentacji, mieszczącymi łącznie około 600 osób. Przestronne, klimatyzowane wnętrza wyposażone są w najnowocześniejszą infrastrukturę techniczną, doskonały sprzęt konferencyjny i stałe łącze internetowe.


Hotel Sympozjum*****
ul.Kobierzyńska 47
30-363 Kraków

Recepcja:
hotel@sympozjum.com.pl
tel.: (12) 261 86 00
(12) 261 86 01

Często zadawane pytania dotyczące Hotel Sympozjum *****

Hotel Sympozjum ***** znajduje się w lokalizacji Kraków

Kraków, Kobierzyńska 47

podobne obiekty w pobliżu Hotel Sympozjum *****:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Hotel Sympozjum *****

atrakcje 🎡 w pobliżu Hotel Sympozjum *****:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Hotel Sympozjum *****

restauracje 🍽️ w pobliżu Hotel Sympozjum *****:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Hotel Sympozjum *****

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Hotel Sympozjum *****:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Hotel Sympozjum *****

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności