RT Hotel Regent znajduje się w historycznej żydowskiej dzielnicy Kazimierz kilka minut od Wzgórza Wawelskiego i Rynku Głównego.

Do dyspozycji gości 37 eleganckich i wygodnych pokoi (1, 2, 3-osobowych) posiadających łazienkę z prysznicem, telefon, TV SAT.

Hotel znajduje się 1 km od centrum miasta, 1,5 km od głównej stacji kolejowej i autobusowej. Lotnisko jest 16 km od hotelu.
Do hotelu można dojechać tramwajem nr. 10, 6, 8 lub autobusem 502 z ul. Krakowskiej lub autobusem nr. 128, 428 z ul. Dietla.

Z lotniska-dojazd do ul. Basztowej autobusem nr. 152, przejść przejściem podziemnym na drugą stronę ulicy i wsiąść w tramwaj nr.10.
Z dworca PKP i PKS odjeżdża tramwaj nr. 10.
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 16.06.2008, 10:46, Stronę wyświetlono: 1855x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry