Hotel Borowiecki to nowoczesny obiekt biznesowy z parkingiem, restauracją i salami konferencyjnymi. Nowoczesne pokoje i apartamenty urządzone w ciepłych i delikatnych kolorach, wyposażone są w telewizję satelitarną, klimatyzację oraz miejsce do pracy z bezpłatnym dostępem do internetu.

Kompetentny i miły personel oraz bogate zaplecze konferencyjne zapewni najwyższy poziom szkoleń i spotkań biznesowych. Wizytówką naszego hotelu jest restauracja z orginalnym barem. Czy to aromaryczna kawa z pysznym deserem, czy wikwintny obiad, zapraszamy Cię do naszych stylowych sal. Pozwól zaprosić się do miejsca, gdzie zatopisz się w luksusie, poczujesz inspirację, nasycisz zmysły niepowtarzalną atmosferą.
Serdecznie Zapraszamy

Kontakt
Recepcja:
Tel.+48 (42) 288 01 00
recepcja@hotelborowiecki.pl

Restauracja:
Tel: +48 (42) 288 01 22
restauracja@hotelborowiecki.pl

Biuro:
Tel: +48 (42) 288 01 20
biuro@hotelborowiecki.pl
www.hotelborowiecki.pl
Napisz opinię ...
02.01.11, 06:37
Sylwester 2011 w hotelu Borowieckim niestety porażka. Byliśmy uczestnikami tej imprezy i nie polecam. Cena 550 zł od pary. Wszyscy goście wyszli głodni nikomu nie smakowały podane potrawy. Alkohol wódka i wino, piwo za dopłatą . Dj. nie potrafił rozruszać towarzystwa jak został poproszone o jakieś polskie utwory to stwierdził że nie gra disco polo. Więc jak został przez godzinę sam na parkiecie to zmienił zdanie. Parkietem to trudno było by nazwać to miejsce bo salę do tańca zastępowała recepcja i hol recepcji. Jedynie na pochwale zasługują owoce i ciasto były dobre :) Pozdrawiam i nie dajcie się naciągnąć.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 29.10.2010, 16:44, Stronę wyświetlono: 2120x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry