W Galerii Handlowej Madison można nie tylko zrobić markowe zakupy dla całej rodziny, ale także odpocząć w miłej atmosferze lub spotkać się z przyjaciółmi. Przy okazji zakupów w Galerii rodzice będą mogli opowiedzieć swoim dzieciom baśnie i legendy lub przeprowadzić małą lekcje historii!

Obiekt położony jest na Starym Mieście przy ulicy Rajskiej 10, w pobliżu głównej trasy z Gdańska do Gdyni - ulicy Podwale Grodzkie. Równie blisko od Galerii Handlowej Madison znajduje się stacja kolejki podmiejskiej Gdańsk Główny - tylko 5 min drogi pieszo.

Do Galerii można dojechać środkami komunikacji miejskiej, które zatrzymują się przy Dworcu Głównym w Gdańsku.


Galeria Handlowa Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk
tel. (058) 766 75 35
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 24.11.2007, 15:20, Stronę wyświetlono: 4477x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry