W Galerii Handlowej Madison można nie tylko zrobić markowe zakupy dla całej rodziny, ale także odpocząć w miłej atmosferze lub spotkać się z przyjaciółmi. Przy okazji zakupów w Galerii rodzice będą mogli opowiedzieć swoim dzieciom baśnie i legendy lub przeprowadzić małą lekcje historii!

Obiekt położony jest na Starym Mieście przy ulicy Rajskiej 10, w pobliżu głównej trasy z Gdańska do Gdyni - ulicy Podwale Grodzkie. Równie blisko od Galerii Handlowej Madison znajduje się stacja kolejki podmiejskiej Gdańsk Główny - tylko 5 min drogi pieszo.

Do Galerii można dojechać środkami komunikacji miejskiej, które zatrzymują się przy Dworcu Głównym w Gdańsku.


Galeria Handlowa Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk
tel. (058) 766 75 35
Galeria Handlowa Madison
Gdańsk, Rajska 10
Data publikacji: 24.11.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj i skomentuj wybrane miejsce

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.