Galeria Handlowa Madison

Gdańsk, Rajska 10

Brak recenzji
W Galerii Handlowej Madison można nie tylko zrobić markowe zakupy dla całej rodziny, ale także odpocząć w miłej atmosferze lub spotkać się z przyjaciółmi. Przy okazji zakupów w Galerii rodzice będą mogli opowiedzieć swoim dzieciom baśnie i legendy lub przeprowadzić małą lekcje historii!

Obiekt położony jest na Starym Mieście przy ulicy Rajskiej 10, w pobliżu głównej trasy z Gdańska do Gdyni - ulicy Podwale Grodzkie. Równie blisko od Galerii Handlowej Madison znajduje się stacja kolejki podmiejskiej Gdańsk Główny - tylko 5 min drogi pieszo.

Do Galerii można dojechać środkami komunikacji miejskiej, które zatrzymują się przy Dworcu Głównym w Gdańsku.


Galeria Handlowa Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk
tel. (058) 766 75 35

Często zadawane pytania dotyczące Galeria Handlowa Madison

Galeria Handlowa Madison znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, Rajska 10

podobne obiekty w pobliżu Galeria Handlowa Madison:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Galeria Handlowa Madison

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności