CH Manhattan jedno z najnowocześniejszych centrów handlowych w Trójmieście. Doskonałe miejsce na spotkania z przyjaciółmi i rodziną, połączone z udanymi zakupami.

Budynek Centrum Handlowego MANHATTAN został zaprojektowany w formie zwartego, jednoprzestrzennego zespołu.

Centrum dostępne jest z poziomu chodnika ze wszystkich czterech przyległych ulic. Wewnętrzny układ komunikacyjny składający się z wielokondygnacyjnego, otwartego ku szklanemu dachowi pasażu z centralnym placem i przejściami biegnącymi wokół centrum, jest sprzężony z systemem ruchomych schodów i siedmiu wind osobowych. Obiekt spełnia funkcje: handlową, usługową, gastronomiczną i biurową.

Kontakt CENTRUM HANDLOWE MANHATTAN
80-244 Gdańsk,
al. Grunwaldzka 82

informacja: tel. /058/ 76 77 016,
faks /058/ 767 7002
e-mail: biuro@gchmanhattan.pl

Godziny otwarcia:
pon.- sob.: 9.00 - 21.00,
niedz.: 10.00 - 20.00
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 09.10.2008, 19:15, Stronę wyświetlono: 2585x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry