ENERGYLANDIA w Zatorze to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

Ogromne parkingi są w stanie pomieścić kilka tysięcy samochodów. Przemyślany, ergonomiczny i niewątpliwie piękny projekt bramy wejściowej oraz nowoczesny system i kilkadziesiąt kas pozwalają uniknąć uciążliwych kolejek, a specjalny układ alejek widokowych, zapewnia Gościom łatwy i bezproblemowy dostęp do wszystkich atrakcji parku.W jakich godzinach otwarta jest Energylandia?
Od 27 czerwca do 31 sierpniacodziennie od 10:00 – 20:00
Od 1 września do 25 październikacodziennie od 10:00 – 18:00
Od 28 listopada do 10 styczniapark otwarty będzie w godzinach 10:00 – 18:00
(z wyłączeniem 24/12, 25/12, 31/12 oraz 1/01/21)


Czy wymagana jest rezerwacja przy planowaniu wizyty w Energylandii?
W Energylandia podczas wizyty indywidualnej niekonieczna jest wcześniejsza rezerwacja biletów. Nie obowiązują dzienne limity wejść, każdy Gość wejdzie na teren parku.

Gdzie kupić bilet do Parku Energylandia?
W dni pracy Parku bilety można kupić w kasach biletowych. W trosce o państwa komfort, polecamy państwu wcześniejszy zakup biletów, w naszym systemie sprzedaży on-line, znajdującym się na stronie internetowej.

Czy bilet kupiony on-line ma określoną datę ważności?
Tak

Co obejmuje cena biletu do Energylandii?
W cenie biletu otrzymują Państwo możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych w Parku urządzeń, pokazów i atrakcji oraz strefy wodnej Water Park. Podobnie jak ma to miejsce we wszystkich Parkach rozrywki na świecie dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (fotograf, foto- budka,malowanie twarzy – tatuaże itd.) i oczywiście towary w sklepach znajdujących się na terenie parku.

Czy po zakupie biletu można wyjść na chwile z Parku i do niego wrócić?
Jeśli chcesz wyjść na chwilę z Energylandii, a później wrócić na teren Parku, przed wyjściem poproś pracownika przy bramkach wejściowych o specjalny stempel identyfikacyjny. Umożliwi Ci on powrót na teren Parku tego samego dnia. Uwaga! Zachowaj bilet wstępu do Energylandii, bo będzie on wymagany do okazania w momencie powrotu.

Czy jest parking i ile kosztuje?
Przed wejściem do parku znajduje się parking, a koszt karty parkingowej to 5 zł za cały dzień. Autokary wycieczkowe mogą parkować bezpłatne.

Czy można wejść na teren Parku z psem?
Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie można wejść na teren Energylandii z psem. Bardzo prosimy o wzięcie tej kwestii pod uwagę przed wyjazdem i niepozostawianie psa samego w samochodzie, w czasie kiedy Państwo będą korzystać z naszego Parku!

Często zadawane pytania dotyczące Energylandia

Energylandia znajduje się w lokalizacji Zator

Zator, al. 3 Maja 2

atrakcje 🎡 w pobliżu Energylandia:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Energylandia

restauracje 🍽️ w pobliżu Energylandia:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Energylandia

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Energylandia:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Energylandia

Użytkownik barbarella napisał recenzję 29 luty 2020, 16:06
ocena: Bardzo dobra
Park jest duży, atrakcji jest dużo, a kolejki nie są tragicznie długie. Dobra zabawa i dla dzieci, i dla dorosłych.Mnóstwo atrakcji dla wszystkich, z pewnością tu powrócę :)
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności