Kaszubska wieś letniskowa w gminie Krokowa, powiecie puckim w województwie pomorskim. Położona jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, u ujścia rzeki Piaśnicy na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Na zachód od Dębek znajduje się rezerwat przyrody Piaśnickie Łąki.

Dębki są bardzo chętnie odwiedzane przez aktorów, dziennikarzy, VIPów. Większa część miejscowości położona jest w lesie. Plaże są bardzo szerokie, czyste oraz niemalże z białego pisaku. Przepiękne okolica na cudowny wypoczynek.

więcej
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 01.06.2008, 22:29, Stronę wyświetlono: 2531x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry