Centrum terapeutyczne Mental Path

Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 51 lok. U6

Brak recenzji
MentalPath to ośrodek skonstruowany z myślą o klientach indywidualnych oraz jednostkach, jakie doceniają potęgę umysłowości i usług powiązanych z psychologią. Poszukujesz psychologa na indywidualną terapię? Pragniesz polepszyć produktywność robotników w swoim biurze? Zamelduj się do MentalPath i zacznij współpracę z ekspertami, jacy przygotowują terapie grupowe oraz indywidualne. Poznaj potęgę psychologii i zobacz, jak dużo możesz zmienić, gdy zdobędziesz należyte nastawienie mentalne - z MentalPath będzie to proste.

Często zadawane pytania dotyczące Centrum terapeutyczne Mental Path

Centrum terapeutyczne Mental Path znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 51 lok. U6

podobne obiekty w pobliżu Centrum terapeutyczne Mental Path:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Centrum terapeutyczne Mental Path

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności