Catering Lewandowski - oferta na prowadzenie stołówki pracowniczej

Bydgoszcz, ul. Gdańska

Brak recenzji
Wszystkich, którzy szukają znakomitej obsługi kulinarnej na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Cateringu Lewandowski. Do swoich dań firma wykorzystuje tylko świeże składniki, zapewniając przepyszną ucztę na różne imprezy okolicznościowe. Warto wspomnieć, że w ofercie znajduje się catering dla biznesu i prowadzenie stołówek pracowniczych. Co więcej, szef kuchni służy również pomocną dłonią w doborze potraw. Dzięki temu każda impreza będzie obfitować w dania, które zostały najlepiej dobrane do danej okazji. Należy też dodać, że Catering Lewandowski cechuje dyspozycyjność, uczciwość i wysoka kultura osobista.

Catering Lewandowski - oferta na prowadzenie stołówki pracowniczej
Bydgoszcz, ul. Gdańska
Data publikacji: 21.11.2019
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.