Camping Ondraszek

Bielsko, Pocztowa 43

Brak recenzji
Kemping Ondraszek zlokalizowany w pięknej, pełnej zieleni okolicy bielskich Błoni. Kemping należy do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Oferuje swym drogim gościom 65 miejsc noclegowych w domkach typu Grot oraz w budynku głównym (pokoje 1 i 2 osobowe). Na polu namiotowym są stanowiska dla 25 przyczep lub samochodów kempingowych oraz dla około 30 - 40 namiotów.

W Budynku głównym znajduje się kawiarnia z recepcją, sala kominkowa oraz zaplecze sanitarne. Na terenie kempingu znajduje się również basen i tereny rekreacyjne oraz boiska. Cały kemping położony jest wśród zieleni, w bezpośredniej bliskości lasu i szlaków turystycznych. Rośnie tu wiele drzew i barwnych krzewów. Nasz obiekt położony jest w południowej części miasta niedaleko drogi wylotowej w kierunku Szczyrku i Żywca. W lasach wyznaczono liczne szlaki turystyczne, którymi dotrzemy m. in. na: Dębowiec, Szyndzielnię, Kozią Górę, Klimczok, Magurkę, Czupel czy do zapory wodnej w Wapienicy.

Dla amatorów spacerów wyznaczono w najbliższej okolicy wiele ścieżek widokowych. Wiosną można przechadzać się wśród kwitnących łąk a jesienią zbierać grzyby. Okolice kempingu i bielskich błoni są też znakomitym terenem dla rowerzystów. Na tyłach budynku głównego położony jest asfaltowy parking z 18 miejscami dla samochodów osobowych i kempingowych. W razie potrzeby można również parkować samochody na polu namiotowym (na specjalnych utwardzonych miejscach). W najbliższej okolicy znajduje się duży parking publiczny z miejscami dla autobusów.

Dla turystów poruszających się rowerami przygotowano przechowalnię dla rowerów. W recepcji kempingu dostępne są mapy turystyczne, przewodniki na temat okolicznych atrakcji oraz rozkłady jazdy autobusów MPK, którymi można się dostać do centrum Bielska - Białej, przystanki znajdują się około 300 m (linia 21, 24) i 1000 m (linia 1, 10 ) od kempingu. Najbliższa okolica kempingu pozwala na uprawianie kolarstwa górskiego i pieszych wypraw w góry.

Dla najmłodszych tuż obok działa miasteczko ruchu drogowego. Na bielskich Błoniach, ledwie kilkadziesiąt metrów od kempingu znajdują się boiska do siatkówki i koszykówki, park z mini golfem oraz wiele innych atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku. Kemping Ondraszek graniczy też bezpośrednio z Cygańskim Lasem, terenami wypoczynkowymi, które rolę tą pełnia już od początku minionego stulecia. Składają się na nie ogromne tereny leśne z licznymi ciekawymi zakątkami, szlakami spacerowymi i rowerowymi.

Dodatkowe udogodnienia:

  • Boisko do gier
  • Kawiarnia
  • Prysznic
  • WC

Położenie obiektu:

  • W pobliżu miasta

Standardy campingowe:

  • Prąd
  • Internet
  • Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu)
  • Umywalnie

Dodatkowe udogodnienia:

  • Camping czynny w sezonie

Często zadawane pytania dotyczące Camping Ondraszek

Camping Ondraszek znajduje się w lokalizacji Bielsko

Bielsko, Pocztowa 43

podobne obiekty w pobliżu Camping Ondraszek:

atrakcje 🎡 w pobliżu Camping Ondraszek:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Camping Ondraszek

restauracje 🍽️ w pobliżu Camping Ondraszek:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Camping Ondraszek

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Camping Ondraszek:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Camping Ondraszek

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności