Camping Małe Morze nr 72

Władysławowo, Droga Helska 1

Brak recenzji
Małe Morze położone jest nad Zatoką Pucką, pierwsze od Władysławowa na Półwyspie Helskim. Posiada specyficzny, rzadko spotykany mikroklimat. Do dyspozycji Gości mamy pole namiotowe, miejsca dla camperów oraz pokoje hotelowe i restaurację. Unikatowy mikroklimat pozwala spędzić czas w obszarze NATURA 2000, naładować akumulatory i zrelaksować się w otoczeniu dzikiej przyrody. Małe Morze jest doskonalą bazą wypadową do organizowania wycieczek krajoznawczych w kierunku Helu oraz w stronę Gdańska i na Kaszuby.

Ośrodek otoczony jest lasami wchodzącymi w skład Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Dajemy Wam możliwość nauki takich sportów wodnych jak windsurfing, kitesurfing i stand up paddle oraz żeglarstwa – pod opieką doświadczonych instruktorów.

Zatoka przy naszym ośrodku jest bardzo płytka i czysta, co sprzyja bezpiecznej kąpieli dzieci. Do dyspozycji naszych Gości mamy również kajaki i rowery wodne. Jako jeden z niewielu ośrodków na Pomorzu jesteśmy czynni cały rok!

GODZINY OTWARCIA BIURA
Maj - Wrzesień:
Cały tydzień: 9:00-19:00

Październik - Kwiecień:
Poniedziałek - Piątek: 10:00-17:00

Często zadawane pytania dotyczące Camping Małe Morze nr 72

Camping Małe Morze nr 72 znajduje się w lokalizacji Władysławowo

Władysławowo, Droga Helska 1

podobne obiekty w pobliżu Camping Małe Morze nr 72:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Camping Małe Morze nr 72

atrakcje 🎡 w pobliżu Camping Małe Morze nr 72:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Camping Małe Morze nr 72

restauracje 🍽️ w pobliżu Camping Małe Morze nr 72:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Camping Małe Morze nr 72:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Camping Małe Morze nr 72

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności