Baza Solar - Chałupy 4

Chałupy 4, Droga Helska 4

Brak recenzji
Baza Solar (Baza Turystyki i Sportów Wodnych) to jeden z najatrakcyjniejszych kempingów na Półwyspie Helskim z własną linią brzegową po stronie Zatoki Puckiej. Od plaży nad otwartym morzem dzieli go zaledwie 100 m.

Kemping Solar znajduje się na Półwyspie Helskim pomiędzy Władysławowem a Chałupami. Na rondzie we Władysławowie należy skręcić w prawo na Hel. Drogą tą dojedziemy do Bazy Sportów Wodnych - Solar (na Hel prowadzi tylko jedna droga).

Obiekt znajduje się z prawej strony jadąc z Władysławowa i jest czwartym z kolei obiektem tego typu. Wszystkie skrzyżowania na których należy skręcić są dobrze oznakowane. Kemping Solar to jeden z najbardziej atrakcyjnych kempingów na Półwyspie. Posiada własną linię brzegową po stronie Zatoki Puckiej, jest osłonięty drzewami - dzięki czemu jest osłonięty od wiatru. Od plaży nad otwartym morzem dzieli go zaledwie 100m. Kemping posiada dwa nowe budynki sanitariatów.

Na kempingu są dostępne m. in. sklep spożywczo-przemysłowy, warzywniak, restauracja, checz rybacka, pralnia, plac zabaw dla dzieci, pole do gry w siatkówkę plażową, kort tenisowy, wypożyczalnia sprzętu wodnego, mini boisko do koszykówki, sklepy z odzieżą i akcesoriami surfingowymi, kafejka internetowa trzy szkoły wind i kite surfing.

Dodatkowe udogodnienia:

 • Bar
 • Plac Zabaw
 • Plaża
 • Pralka
 • Prysznic
 • WC
 • Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Położenie obiektu:

 • Nad morzem
 • W pobliżu miasta

Dodatkowe udogodnienia:

 • Można przyjeżdżać z psami
 • Camping czynny w sezonie

Często zadawane pytania dotyczące Baza Solar - Chałupy 4

Baza Solar - Chałupy 4 znajduje się w lokalizacji Chałupy 4

Chałupy 4, Droga Helska 4

podobne obiekty w pobliżu Baza Solar - Chałupy 4:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Baza Solar - Chałupy 4

atrakcje 🎡 w pobliżu Baza Solar - Chałupy 4:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Baza Solar - Chałupy 4

restauracje 🍽️ w pobliżu Baza Solar - Chałupy 4:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Baza Solar - Chałupy 4:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Baza Solar - Chałupy 4

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności