Camping Albatros

Chałupy, Kaperska

Brak recenzji
Pole Biwakowe Albatros mieści się przy głównej drodze przejazdowej z Władysławowa na Hel na Półwyspie Helskim. Jesteśmy jednym z najmniejszych pól , ale co z tym się wiąże bardzo spokojnym. Lubią nas rodziny z dziećmi. Pole jest w całości pokryte trawą, mamy bardzo dużo drzew (więc jest cień na gorące dni). Obiekt położony jest na Półwyspie Helskim pomiędzy EKOLAGUNĄ a CHAŁUPY 6 jest przedostatnim polem przed Chałupami (5 km za Władysławowem).

Na Albatrosie znają Państwo "Zieloną Karczmę", sklep spożywczo-monopolowy "NON TOPER 24h", szkółkę kita "kitescontrol " oraz szkółkę windsurfingu i kita "scandal".

Pole Biwakowe posiada poza tym ciąg sanitarny, punkt zmywania naczyń, pole do gry w siatkówkę, plac zabaw dla dzieci, recepcję , oraz całkowity dostęp do zatoki Puckiej z równym (bezpiecznym) dnem i piękną piaszczystą plażą. Współpracujemy również z wypożyczalnią przyczep kempingowych.

Często zadawane pytania dotyczące Camping Albatros

Camping Albatros znajduje się w lokalizacji Chałupy

Chałupy, Kaperska

podobne obiekty w pobliżu Camping Albatros:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Camping Albatros

atrakcje 🎡 w pobliżu Camping Albatros:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Camping Albatros

restauracje 🍽️ w pobliżu Camping Albatros:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Camping Albatros

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Camping Albatros:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Camping Albatros

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności