Butik BOSSY to miejsce gdzie najwyższa jakość i najnowsze światowe trendy łączą się, oferując Wam nieznaną do tej pory przyjemność. Nasze unikalne produkty pozwolą dotrzeć do miejsc gdzie do tej pory trafiali tylko nieliczni. Granicą jest jedynie nasza nieskrępowana wyobraźnia. Oferta BOSSY to zestaw stylowych i wyszukanych oryginalnych artykułów erotycznych, wyprodukowanych z najwyższej jakości materiałów, mających zapewnić niepowtarzalne przeżycia. Naszym celem jest zainspirować na tyle by pozycja "misjonarska" nie była końcem, a dopiero początkiem drogi przez świat fantazji miłosnych, nadając im zupełnie nowy nieograniczony wymiar przyjemności.

W naszej firmie stawiamy nie tylko na szeroko rozumianą seksualność, ale również na edukacje - zależy nam aby rosła świadomość seksualna wśród społeczeństwa. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się szereg książek, poradników zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Współpracujemy z poznańską psycholog i seksuolog - Izabelą Turbaczewską - Brakoniecką z Ośrodka psychoterapii i pomocy psychologicznej Rozmowa, wspieramy warsztaty organizowane przez Ośrodek Rozmowa oraz poznańskie szkoły rodzenia.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 11:00 - 19:00
Środa 11:00 - 19:00
Czwartek 11:00 - 19:00
Piątek 11:00 - 19:00
Sobota 11:00 - 19:00
Buitk Bossy Bedroom Equipment
Poznań, Franciszka Ratajczaka 20

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności