BJUSKIN Sp. z.o.o. Sp. K.

Łódź, Wigury 13

Brak recenzji
Bjuskin z Łodzi to klinika, w jakiej każdy pacjent ma okazję odszukać pomoc związaną z depilacją laserową, redukcją tkanki tłuszczowej bądź modelowaniem sylwetki. Oto gabinet, w którym eksperci pomagają w walce o poprawniejszą sylwetkę, zdrową skórę, dobre samopoczucie i bezsprzecznie zdrowie, które jest najistotniejsze. Bjuskin to marka, którą tworzą dermatolodzy i profesjonaliści medycyny estetycznej, którzy zgodnie ze sztuką przeprowadzają wszelkie zabiegi. Uprzejmie zapraszamy na witrynę internetową, gdzie znajduje się całkowita propozycja.

Często zadawane pytania dotyczące BJUSKIN Sp. z.o.o. Sp. K.

BJUSKIN Sp. z.o.o. Sp. K. znajduje się w lokalizacji Łódź

Łódź, Wigury 13

podobne obiekty w pobliżu BJUSKIN Sp. z.o.o. Sp. K.:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu BJUSKIN Sp. z.o.o. Sp. K.

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności