Renowacja okien - Renovations

Łódź, Aleja T. Kościuszki 33

Brak recenzji
Firma Renovations to prawdziwi eksperci w zakresie renowacji drewnianych okien i drzwi. Stolarką drzwiową i okienną zajmujemy się od 1997 roku - w tym czasie zrekonstruowaliśmy stolarkę w setkach willi, mieszkań i obiektów zabytkowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy oferują całościową renowację drewnianych okien i drzwi. Proponowane usługi obejmują naprawy stolarskie, malowanie, lakierowanie, konserwację i rekonstrukcję elementów ozdobnych. Firma Renovations to zespół, na którym możesz polegać! Ciągle zdobywamy nową wiedzę i umiejętności, a do każdej renowacji podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Zapraszamy do kontaktu.

Często zadawane pytania dotyczące Renowacja okien - Renovations

Renowacja okien - Renovations znajduje się w lokalizacji Łódź

Łódź, Aleja T. Kościuszki 33

podobne obiekty w pobliżu Renowacja okien - Renovations:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Renowacja okien - Renovations

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności