Auschwitz

Oświęcim, Więźniów Oświęcimia 20

Brak recenzji
Przejmujące miejsce, które niesamowicie oddziałuje na zwiedzających. Niezapomniane domy więźniów, w których obecnie znajdują się poszczególne działy muzeum, podzielone na okresy działania obozu i ze względu na kraje zajmowane przez hitlerowskie Niemcy. Ponadto sale wspomagane dźwiękowo i ceniami na ścianach, będące obrazami z rzutników. Również piece krematoryjne, pamiątkowe tablice, liczne kwiaty i znicze sprawiają, że człowiek cichnie i faktycznie zaczynia się zastanawiać nad wartością ludzkiego życia.

Często zadawane pytania dotyczące Auschwitz

Auschwitz znajduje się w lokalizacji Oświęcim

Oświęcim, Więźniów Oświęcimia 20

atrakcje w pobliżu Auschwitz:

Zobacz wszystkie atrakcje w pobliżu Auschwitz

restauracje w pobliżu Auschwitz:

Zobacz wszystkie restauracje w pobliżu Auschwitz

hotele i pensjonaty w pobliżu Auschwitz:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty w pobliżu Auschwitz

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności