Auschwitz

Oświęcim, Więźniów Oświęcimia 20

Brak recenzji
Przejmujące miejsce, które niesamowicie oddziałuje na zwiedzających. Niezapomniane domy więźniów, w których obecnie znajdują się poszczególne działy muzeum, podzielone na okresy działania obozu i ze względu na kraje zajmowane przez hitlerowskie Niemcy. Ponadto sale wspomagane dźwiękowo i ceniami na ścianach, będące obrazami z rzutników. Również piece krematoryjne, pamiątkowe tablice, liczne kwiaty i znicze sprawiają, że człowiek cichnie i faktycznie zaczynia się zastanawiać nad wartością ludzkiego życia.
Auschwitz
Oświęcim, Więźniów Oświęcimia 20
Data publikacji: 28.11.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.