Przejmujące miejsce, które niesamowicie oddziałuje na zwiedzających. Niezapomniane domy więźniów, w których obecnie znajdują się poszczególne działy muzeum, podzielone na okresy działania obozu i ze względu na kraje zajmowane przez hitlerowskie Niemcy. Ponadto sale wspomagane dźwiękowo i ceniami na ścianach, będące obrazami z rzutników. Również piece krematoryjne, pamiątkowe tablice, liczne kwiaty i znicze sprawiają, że człowiek cichnie i faktycznie zaczynia się zastanawiać nad wartością ludzkiego życia.
Napisz opinię ...
Gość
21.08.09, 11:39
"Praca czyni wolnym" W tym przypadku to hasło się nie sprawdziło. Byłam tan kilka dni temu...nie potrafię sobie wyobrazić co ci ludzie tam przeszli...to było istne piekło.!!
Gość
12.08.09, 03:03
Bylam tam tragedie zobaczylam i doznlam Jestem osaba chomosekualna i przezylam,tak sie ukrywalam
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 28.11.2007, 21:36, Stronę wyświetlono: 4238x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry