Artystyczne Systemy Dekoracyjne cieszy się niekwestionowaną pozycją lidera w tworzeniu sztucznych drzew oraz innych dekoracji przestrzennych wszelkiego typu. Nasze usługi, zostały również docenione przez wiele szkół, które zlecają nam projekcje różnych eksponatów, służących później, jako nowatorskie pomoce dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli. Jesteśmy pewni, że nie ma na polskim rynku, drugiej tak bogatej oferty. Zaprojektujemy Ci m.in. skały 3D, sztuczne drzewa oraz kamienie, kaskady wodne, rzeźby z brązu, ogrody, groty, jaskinie, a także ekscytujące parki wodne w najbardziej, atrakcyjnych cenach w Polsce. Największą radość czerpiemy z dzielenia się naszą pasją ze wszystkimi zainteresowanymi najnowocześniejszymi dekoracjami artystycznymi.

Artystyczne Systemy Dekoracyjne
Kraków, Długoszowskiego 10A/4
Data publikacji: 16.11.2015

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności