Laboratorium Sztuki Pi

Kraków, Dwernickiego 7/40

Brak recenzji
Studio graficzne Laboratorium Sztuki Pi, zajmujące się kompleksową opieką nad wizerunkiem firm. Wykonujemy wyjątkowe, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach strony i sklepy internetowe, projekty reklam do prasy, ulotki, plakaty, gadżety reklamowe. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na profesjonalnej prezentacji i najwyższej klasy wizerunku.

Godziny pracy
Poniedziałek-Piątek 10:00-17:00

Kontakt
Tel: +48 (12) 357 10 90
Tel: kom: 512 356 339
www.LaboratoriumSztuki.pl
biuro@laboratoriumsztuki.pl
Laboratorium Sztuki Pi
Kraków, Dwernickiego 7/40
Opublikowano: 17.12.2009, 17:36
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Napisz recenzję dla wybranego miejsca

Dziękujemy! Twoja recenzja została wysłana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.